Home / МЕБЕЛЬ ДЛЯ НАС / КАРЕТНА СТЯЖКА

КАРЕТНА СТЯЖКА

Дивани в стилі Chesterfield давно стали символом комфорту, респектабельності й хорошого смаку. Розкішні форми, напівкруглі спинка й бильця, глибокі утяжки з ґудзиками, м’яка натуральна шкіра, невисокі пузаті ніжки. Додайте до цього англійську елегантність і вишуканість — й перед вами легенда бездоганного стилю і надзвичайної зручності.

Існує багато версій походження назви найвідомішого у світі дивану. Дехто вважає, що Chesterfield позичив своє горде ім’я у британського міста. Інші — що диван названий на честь англійського графа Честерфілда, якому приписують авторство моделі. Додають плутанини і канадці, які Chesterfield-ом називають чи не половину м’яких меблів.

Так чи інакше, але у XVIII столітті, поряд з великою кількістю нових видів меблів з’являється і «честер». За його основу взяли «каретну стяжку» — техніку оббивки з ґудзиками, у якій кінський волос, що використовувався як наповнювач для м’яких меблів, рівномірно розподілявся і ущільнювався. Особлива конструкція дивана з оптимальною м’якістю не дає провалитися, потонути у ньому, водночас розміри сидіння і нахил спинки дозволяють розслабитися і прийняти найзручнішу позу. Саме це зробило Chesterfield представником вищого класу й еліти на довгі роки.

 
 
 

Дивани, які раніше використовувалися в старих установах, урядових будівлях і розкішних будинках, стали універсальним атрибутом сучасного інтер’єру. «Каретна стяжка» набула такої популярності у світі дизайну, що сьогодні її застосовують до пуфів, крісел, банкеток, кушеток, різноманітних диванів і диванчиків. Їх можна зустріти у клубах, ресторанах, офісах, готелях, вони легко впишуться в інтер’єр вітальні, спальні або й дитячої кімнати.

Класичною оббивкою Chesterfield вважається шкіра природних відтінків — глини, піску, вечірньої зелені. Проте сьогодні розмаїття обшивок просто вражає і може задовольнити найвибагливішого й найкреативнішого замовника. Неймовірні кольори шкіри, оксамит, велюр, різноманітні меблеві тканини роблять «честери» родзинкою будь-якого стилю. Строгість малюнка стяжки і кокетливість буфів створюють чудове поєднання класики і затишку.

MIXALMEBEL — компанія, яка багато років успішно працює у сфері виготовлення меблів. Ми знаємо, як правильно зробити справжній аристократичний «честер», і готові втілити в життя будь-яку вашу ідею. Дивани, ліжка, м’які панелі, барні стійки будь-якого розміру та дизайну. Ми пропонуємо якісні матеріали та доступні ціни. Усі роботи виконуються лише вручну досвідченими майстрами відповідно до технології «каретної стяжки», а ромби і складки формуються без прошивки. Оновіть свій інтер’єр, додайте йому елегантності й вишуканості за допомогою красивих, зручних, а головне функціональних меблів.

Меблі «честер» — англійська класика, яка завжди в моді.

 
 
 
 

About михаил

Check Also

ВИГОТОВЛЕННЯ МЕБЛІВ В РІВНОМУ

Хочете прикрасити внутрішній простір свого помешкання (офісу, готелю, ресторану тощо) розкішним диваном «честерфілд»? Чули про …

Добавить комментарий

ПОЗВАНИТЬ