Home / МЕБЕЛЬ ДЛЯ НАС / ВИГОТОВЛЕННЯ МЕБЛІВ ЧЕСТЕР РІВНЕ

ВИГОТОВЛЕННЯ МЕБЛІВ ЧЕСТЕР РІВНЕ

Інтер’єр у стилі ретро володіє певним шармом, дух романтизму минулої епохи насичує його багатим змістом і відкриває широкий простір для дизайнерських ідей. Кожна деталь, ніби передає частинку історії, тому всі елементи повинні відповідати тематиці оформлення. Особливою популярністю сьогодні користуються меблі вісімнадцятого і дев’ятнадцятого століть з їх гротескними, химерними формами, великою кількістю інкрустацій, розкішними матеріалами. Дістати такі раритети практично неможливо. Однак, можна обрати сучасні аналоги вінтажних меблів. Фірма «MIXALMEBEL» здійснює виготовлення красивих, елегантних меблів «честер», що вдало поєднали англійську витонченість і лаконічність Вікторіанської епохи з практичністю 21 століття. Такі меблі виглядають надзвичайно респектабельно, створюючи власнику імідж людини з тонким естетичним смаком.

Непідвладні часу меблі «честер» мають легендарний дизайн. Звідки ж бере початок цей унікальний стиль? За однією з версій, назва походить від міста Честерфілд у графстві Дербішир, що в Великобританії. За іншою — незвичайний диван вперше з’явився в апартаментах відомого англійського дипломата і письменника 18 століття лорда Філіпа Стенхоуп, 4-го графа Честерфілда. Подейкували, що граф був великим модником і сам запропонував таку оригінальну конструкцію. Спочатку створили лише диван, який мав ряд особливостей: підлокітники і спинка на одній висоті, витончено закручені, в профіль нагадують деталі капітелей іонічних колон. Їх елементи простьобані особливим, ромбоподібним способом, і кожна точка перетину стібків закріплена великим ґудзиком. Також моделі оснащені маленькими, непомітними ніжками. Вже згодом, як доповнення до дивану, почали конструювати й інші меблі з подібним дизайном: табурети, м’які крісла тощо. Основними матеріалами для перетяжки слугували натуральна шкіра і дорогий оксамит, сьогодні їх теж використовують, але для зменшення вартості та полегшення догляду застосовують подібні за текстурою замінники. Однак, найпопулярнішою й досі є шкіряна оббивка класичних відтінків: зеленого, бордо і кольору піску.

Мати такий диван — означало належати до вищого суспільства. Оптимальна м’якість, розміри сидіння і нахил спинки дозволяють прийняти гідне положення, навіть сидячи. На дивані можна випрямити хребет і комфортно зберігати позу досить довгий час.

About михаил

Check Also

ВИГОТОВЛЕННЯ МЕБЛІВ В РІВНОМУ

Хочете прикрасити внутрішній простір свого помешкання (офісу, готелю, ресторану тощо) розкішним диваном «честерфілд»? Чули про …

Добавить комментарий

+38096975581