Затишок і комфорт — найголовніші складові атмосфери в оселі, а особливо — у спальні. Завдяки стильним, зручним і надійним меблям «MIXALMEBEL» Ваша спальня буде саме такою, як Ви мрієте. Незабаром відбудеться відкриття нового салону ліжок «MIXALMEBEL», де Ви зможете обрати з наявних чи замовити ліжка на замовлення, виконані за технологією каретної стяжки без швів. Що ж це таке, каретна стяжка, і в чому її переваги?

Каретна стяжка — оригінальна техніка дизайну, яка за останні роки стала трендовою в інтер’єрній індустрії завдяки своєму характерному візерунку та особливому комфорту. Вперше про неї дізналися у Франції в XVIII столітті. Спочатку вона використовувалася для оздоблення царських карет, а з часом, до кінця XIX століття, стала популярною у всій Європі, як символ багатства і розкоші.

В Англії цю техніку оббивки почали застосовувати для обробки диванів «Честерфілд», які й донині вважаються елементом інтер’єру аристократів. Сьогодні нею декорують м’які меблі, стіни та інші елементи приміщення. Меблі, оздоблені каретною стяжкою, можна побачити у відомих закладах, елітних приватних будинках, готелях, ресторанах, котеджах, офісах, квартирах.

Для декорування ліжка — це ідеальний варіант. По-перше, м’яка оббивка з красивими ромбами додає спальні затишку. По-друге, на такому ліжку дуже зручно почитати перед сном чи просто посидіти, спершись на м’якеньке бильце. Та й візуально меблі виглядають дуже презентабельно.

Переваги оформлення каретною стяжкою:

Довговічність. Оскільки усі роботи виконуються лише вручну досвідченими майстрами відповідно до технології «каретної стяжки», а ромби і складки формуються без прошивки, навіть при постійних навантаженнях вони не зношуються, а кріплення не роз’єднуються.

Естетичність. Ліжка з таким оформленням завжди вирізняються розкішшю.

Широкі можливості. Використовується в багатьох стилях і відмінно їх доповнює, а також дозволяє експериментувати з матеріалами і кольорами.
Обратный звонок
Обратный звонок
Форма обратного звонка WordPress